Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Zwembad Dompelbad | Kindvriendelijk Speelzaal |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 2-slaapkamer Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza Pereira is gesitueerd op 3 km van de Matecana City Zoo en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
De 30 m² grote villa bevindt zich binnen 5 km van de luchthaven Pereira en op rijafstand van 15 minuten van culturele bezienswaardigheden zoals het Museum voor Kunst van Pereira. Gasten vinden Centro de Eventos Expofuturo op afstand van 6 km van dit vakantiehuis, en het Parque El Oso ligt op 2 km afstand. Voor sportliefhebbers is Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza een ideaal startpunt om de sportscene van Pereira te ontdekken, met Estadio Hernan Ramirez Villegas binnen 20 minuten rijden.
Deze 1-badkamer accommodatie heeft uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een douche. Er zijn handdoeken voor het comfort van de gasten.
Deze gesitueerde in Pereira Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza beschikt over een koelkast, keukengerei en een vaatwasser in een complete keuken.
- Luchthavens
- Pereira Luchthaven10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Tuin
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza?
Gasten van Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Hoe ver is Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza van de luchthaven Pereira?
Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza ligt op 15 minuten rijden van de luchthaven Pereira. - ❓
Hoeveel kost het om Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza is $52. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Welke betaalmethoden staat dit vakantiehuis toe?
Dit vakantiehuis accepteert betalingsmethoden zoals Mastercard en Maestro. - ❓
Is er een keuken in Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Casa De Campo Condina, Hospedaje Familiar En La Naturaleza. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in het vakantiehuis?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Pereira zijn het Parque El Oso en de Matecana City Zoo, die respectievelijk op 2 en 3 km van het vakantiehuis liggen. Daarnaast is Centro de Eventos Expofuturo (6 km) ook een aanrader om te bezoeken.